Документ без имени

Педагогічний колектив

 

Педагогічний колектив Центру "Барвінок" - це велика барвінкова родина однодумців. 40 педагогів щоденно виховують сучасну молодь через занурення у цілісний полікультурний мистецький простір і навчають дітей бути чесним, працьовитими, справедливим громадянами України з хорошим мистецьким смаком.

Всі наші педагоги - це креативний, творчий колектив однодумців, діяльність якого високо оцінена не тільки на рівні держави, але й далеко за її межами. Педагоги Центру неодноразово були нагороджені грамотами та дипломами різних рівнів. В колективі Центру є:

1 - Народний артист України;

1 - Заслужений артист України;

1 - Заслужений вчитель України;

1- Заслужений діяч мистецтв України;

3 - Заслужених працівники культури України;

1 - Майстер спорту міжнародного класу;

4 - Відмінники освіти України.

 

В 2012 році авторський колектив Центру "Барвінок" під керівництвом директора Центру, Народного артиста України Петра Бойка здобув І місце на освітянському конкурсі "Ярмарок фахових сподівань" і отримав "Подільську Вікторію" за комплекс програм художньо-естетичного спрямування "Народно-сценічний танець в палітрі мистецтв".

Особливою гордістю  колективу є те, що багато педагогів Центру - це випускники "Барвінка", які прийшли до нас зовсім маленькими дітьми, а нині є поважними титулованими спеціалістами.