Новини НАТ "Барвінок" (Вінниця)
278 subscribers
449 photos
4 videos
89 links
Download Telegram
Forwarded from 3-ГНАТ БарвінокЛАВ (Анастасія Микичур)
Forwarded from 3-ГНАТ БарвінокЛАВ (Анастасія Микичур)
Forwarded from П1Є.БАРВІНОК.ЯДА
Forwarded from П1Д.БАРВІНОК.ДАВ (Аліна)
Forwarded from П1Д.БАРВІНОК.ДАВ (Аліна)
Forwarded from 2В.БАРВІНОК.КМС (Марина Кудас)
Forwarded from 2В.БАРВІНОК.КМС (Марина Кудас)
Forwarded from 2В.БАРВІНОК.КМС (Марина Кудас)
Forwarded from 7А.БАРВІНОК.ДАВ (Аліна)
Forwarded from 7А.БАРВІНОК.ДАВ (Аліна)
Forwarded from П2Б. Барвінок. ЛКС
Forwarded from П1В. Барвінок. ЛКС
Forwarded from П1В. Барвінок. ЛКС
Forwarded from П1В. Барвінок. ЛКС
⚠️До уваги всіх батьків дітей!

🙏Просимо вас підтримати петицію до ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ про відстрочку від мобілізації педагогічних працівників закладів позашкільної освіти.
Позашкільна освіта є невід'ємною ланкою системи безперервної освіти, але її педагогічним працівникам права на відстрочку надані не були.

💡До системи позашкільної освіти відносяться педагоги:

ЦЕНТРІВ ХУДОЖНЬО-ХОРЕОГРАФІЧНОЇ ОСВІТИ
ПАЛАЦІВ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВ
ШКІЛ МИСТЕЦТВ
МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК
ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИХ СПОРТИВНИХ ШКІЛ
ОЗДОРОВЧИХ КЛУБІВ
БУДИНКІВ ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ тощо.

⛔️Не маючи відстрочки, педагоги цих закладів змушені закривати хореографічні, музичні, вокальні гуртки, спортивні секції, гуртки пластунів, гуртки авіамоделювання, гуртки робототехніки тощо. Замінити таких фахівців неможливо і як наслідок - це повна втрата цілих галузей позашкільної освіти НАЗАВЖДИ і суттєве обмеження можливостей для всебічного розвитку дітей у майбутньому!

🙏Просимо витрати 2 хвилини і підписати петицію.
Дякуємо за поширення!

https://petition.president.gov.ua/petition/226272?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR3l9d5UaBJS87-auWKGkcxrn5WgfL8BgnFmtf4eb6wP0RaB_fkebd2xWXM_aem_AVqs_7LnL7AT193FRBxMDcFEWcg3bqo_5Rw7szxrczoP9wVJTy8N19WJ5RYvvDf4q-06F321NTb4zGUUrDkoSLSE
💐Щиро вітаємо наших любих випускників Назарія Коваля та Софію Мазур із вступом в хореографічну студію при Національному заслуженому академічному ансамблі ім.П.Вірського.
👨‍🎓👩‍🎓Навчайтесь напружено, самовіддано та натхненно, як ви це робили в "Барвінку".
🌸Ми дуже сподіваємось, що невдовзі Вінницьке представництво барвінчат у ансамблі ім.П.Вірського поповниться ще двома учасниками.
📣Увага, ШАХРАЇ в соціальних мережах!

🌐 В соціальних мережах
Інстаграм, Facebook та WhatsApp
активно діють ‼️ШАХРАЇ і виманюють в людей великі суми грошей.

Як це працює?

🌐Від знайомої людини до вас надходить посилання з проханням подивитись/проголосувати/шокконтент/інше. Як тільки ви натискаєте на посилання, доступ до ваших аккаунтів вказаних мереж переходять до шахраїв. Команда зловмисників від вашого імені починає активно спілкуватись з вашими близькими, друзями, родичами. Особливо з тими, з якими ви спілкувались буквально щойно. Просять терміново переказати кошти. Все відбувається дуже швидко і правдоподібно. Просять великі суми грошей.

Що потрібно робити, щоб вас не ошукали?

⛔️Ні в якому разі не переходьте по сумнівними посиланням, голосуванням, петиціям та іншому, якщо не впевнені в їхній достовірності.
🛡Встановіть на всі свої соціальні мережі 2-х факторний рівень захисту. Якщо не знаєте, як це зробити - пошукайте в інтернеті, або попросіть тих, хто може це зробити.
☎️Якщо отримали прохання про гроші навіть від найближчої людини, передзвоніть та особисто переконайтесь, що людина потребує допомоги. Якщо додзвонитись не можна, зв”язуйтесь через інші месенджери - Телеграм, Вайбер, Сигнал. Не використовуйте для цього Whatsapp, адже блокування аккаунту відбувається саме через WhatsApp.
🗣Якщо людина не просила вас про допомогу, повідомте її, що її аккаунт зламали.
🌐Опублікуйте в сторіс Інстаграму, Фейсбуку, а також в інших соціальних мережах повідомлення про те, що цю людину зламали і кошти її переказувати не можна.
🗣Спробуйте поспілкуватись із зловмисниками, затягуйте час, обіцяйте відправити кошти, повідомляйте про неможливість переказу. Але ні в якому разі не переказуйте! Витрачений час зловмисників на вас можливо врятує інших від того, щоб бути ошуканими, адже питання йде на хвилини.

Що потрібно робити, якщо вас зламали?

🦹‍♂️НЕ ПАНІКУВАТИ!
☎️Терміново просити ваших найближчих родичів, друзів, дітей і всіх людей із вашого кола спілкування розмістити у своїх соціальних мережах повідомлення про те, що вас зламано і ніяких коштів переказувати не потрібно.
💻Пробувати відновити доступ до втрачених аккаунтів самостійно за допомогою підказок з мережі Інтернет, або звернутись до людей, які можуть вам з цим допомогти.
🖼Після відновлення аккаунту зробіть скріншоти всіх переписок і збережіть.
👮‍♀️По можливості, зверніться до кіберполції і надайте їй інформацію про злам, про номери карток, на які шахраїв просили перерахувати кошти.

Як зрозуміти, що вас зламали?

ℹ️Вам надходять повідомлення, що хтось зайшов у ваш аккаунт.
⛔️Ви не можете зайти в свої аккаунти соціальних мереж.

Якщо ви переказали кошти на невідомі рахунки.

🏦Спробуйте зв”язатись із підтримкою вашого банку. Можливо, вони зможуть допомогти.
👮‍♀️Зробіть скріншоти переписки із шахраями, та зверніться до кіберполіції.

👀Будьте пильними і проведіть бесіду із своїми знайомими та близькими.