Наші новини

5 days ago
Народний ансамбль танцю "Барвінок" (Вінниця)

Бережіть себе, бережіть свою домівку, свою країну, бережіть один одного. Разом ми сила! Навіть коли разом сидимо вдома!

6 days ago
Народний ансамбль танцю "Барвінок" (Вінниця)

Головна зброя в боротьбі із будь-якими негараздами, вірусами та війнами - це міцний дух, віра у себе та власні можливості та надія! Не забуваємо про це і виконуємо все, що належить у ці непрості часи! Разом ми сила! Навіть коли сидимо вдома!

1 week ago
Урок класичного танцю - НАТ "Барвінок" (2020)

Любі наші барвінчата! Привіт вам усім від Petro Boyko і педагогів «Барвінка». Впевнені, що знаходячись вдома на карантині, ви не забуваєте робити різноманітні тренувальні вправи, щоб тримати себе у формі. Відправляємо вам фрагмент нашого уроку класичного танцю. Не забувайте регулярно робити тренаж в компанії середніх дівчат ансамблю у супроводі музичного акомпанементу. Нагадуємо про техніку безпеки. Будьте обережні, перед початком виконання вправ підготуйте собі достатньо місця для виконання вправ. Будьте обережні і працюйте над собой. Залишаємось на зв‘язку. До зустрічі.

3 weeks ago

Чоловічий склад творчих колективів Народного ансамблю танцю "Барвінок" вітає жіноцтво із святом весни, кохання і поваги! Ми вас любимо!

Aldona Krupa - Gawron, Rewia Dziecięca Sylaba, Oksana Rogalska, Kateřina Kubíčková, Галина Якубович (Galina Yakubovich), Оксана Яценко, Оксана Комаровська, Людмила Станиславенко, Natali Lazarenko, Валентина Балицкая, Наталия Перекрестенко, Светлана Бусилкова (Svitlana Busilkova), Olga Dernova, Monika Wojtala, Laura Cisak, Наталия Замковая, і всі-всі-всі

3 weeks ago
Ольга

04 березня на базі
Вінницького центру художньо-хореографічної освіти дітей та юнацтва "Барвінок" відбувся обласний семінар з хореографічного мистецтва для керівників народних (зразкових) аматорських хореографічних колективів області. Семінаристи отримали чимало корисної інформації , яка в подальшому, сподіваюсь, сприятиме розвитку народної хореографії на Вінниччині.

4 weeks ago
«Обличчям Вінниччини» стала дівчина з минулого сторіччя. Як пройшов фінал конкурсу - 20 хвилин

Вітаємо нашого випускника Влад Почапський, який переміг в конкурсі "Обличчя Вінниччини", який проходив у Вінниці 28 лютого в приміщенні театру імені М.Садовського за результатами глядацького голосування. Владислав показав себе розумним, кмітливим та дотепним і справжнім патріотом України. Пишаємось і вітаємо!

У театрі ім. Садовського відбулося завершення конкурсу «Обличчя Вінниччини». 12 фіналістів розповідали про себе та показували свої таланти. Переможниця виграла по....

4 weeks ago
Ирина

Семінар з хореографії 💐

« 1 of 2 »

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *